Microsoft Private Cloud konkursas

Finišavo “Microsoft Private Cloud” konkursas

Pasibaigė “Microsoft Private Cloud” konkursas, kuriame IT administratoriai rungėsi dėl itin vertingų prizų: žaidimų konsolės XBOX 360 su Kinect valdikliu, Nokia Lumia 800 telefono ir Microsoft ARC klaviatūros bei pelės.

Konkurse dalyvavo trys, itin profesionalūs IT administratoriai: Lukas Laurinaitis, Nerijus Pažereckas ir Skirmantas Šermukšnis. Viso buvo pateikti net devyni screencast’ai, kuriuos visus galima rasti MCP Club Lithuania Facebook puslapyje www.fb.com/mcpclublithuania Konkurso dalyviai iš viso sulaukė net 1084 “Like” paspaudimų. Ir pagaliau skelbiam konkurso nugalėtojų sąrašą:

1-oji vieta ir žaidimų konsolės XBOX 360 su Kinect valdikliu atitenka Nerijui Pažereckui, kuris iš viso pateikė net 6 screencast’us. Daugiausia “Like” surinko jo šeštasis screencast‘as – netgi 212.


2-oji vieta ir Nokia Lumia 800 telefonas atitenka Lukui Laurinaičiui, kuris iš viso pateikė 2 screencast’us. Daugiau “Like” surinko jo pirmasis screencast’as – 154.


3-oji vieta ir Microsoft ARC klaviatūra bei pelė atitenka Skirmantui Šermukšniui, kurio screencast‘as surinko 51 “Like”.


Sveikiname visus laimėtojus ir dėkojame balsavusiems. Kviečiame toliau sekti mūsų naujienas ir pranešimus apie būsimus konkursus http://www.mcpclub.lt tinklalapyje ir Facebook puslapyje.

P.S. Su dalyviais susisieksime asmeniškai ir susitarsime dėl prizų atsiėmimo.

Konkurso sąlygos:

“Screencast” turi buti Microsoft Private Cloud tematika naudojant System Center 2012 (Download Microsoft Private Cloud Evaluation Software)

“Screencast” turi buti iki 10 minučių.

Nusiusti “screencast” konkursui (iki 50 MB) -> skydrive

Tumpas “screencast” aprašymas -> info@mcpclub.lt

Laimėtojas bus nustatytas pagal “Like” skaičių.

1 vietą: XBOX 360 & Kinect

2 vietą: Nokia Lumia 800 su WP 7.5

3 vietą: Microsoft ARC Keyboard & Mouse

“Deadline” – Konkursas vyksta

Papildoma informacija -> info@mcpclub.lt

 

Leave a Reply