Seminaras “Windows ir Office visuotinis diegimas”

Gerbiamieji,

Darbo kultūra nuolat kinta. Šiuolaikiniai naujas technologijas išmanantys ir „visada prisijungę“ darbuotojai pageidauja greitesnės, labiau intuityvios technologijos, be trikdžių veikiančių paslaugų ir laisvės dirbti bet kur, bet kuriuo metu ir įvairiais prietaisais. Pats laikas žmonėms suteikti laisvę daryti tai, ką jie nori. Rezultatas Jums patiks – bus dirbama su aistra, o produktyvumas viršys bet kokius lūkesčius. Nesvarbu, ar darbuotojai naudoja kompiuterius, telefonus, planšetinius kompiuterius arba visas minėtas priemones vienu metu – „Microsoft“ lanksčiosios technologijos atitinka unikalius atskirų asmenų poreikius ir darbo stilių. Geriausi mūsų įmonėms skirti sprendimai padės užtikrinti saugumą, racionalizuoti valdymą ir sumažinti kainas.

Kviečiame dalyvauti seminare “Windows ir Office visuotinis diegimas“, kuris vyks kovo 22 d, „Radisson Blu Lietuva“, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Šis seminaras yra skirtas įmonių IT vadovams ir IT specialistams.

Dienotvarkė:

09:30 – 10:00 Registracija ir kava
10:00 – 10:45 Lankstus darbo stilius – Aleksandras Golod, „Windows“ produktų grupės vadovas Baltijos šalims
10:45 – 11:00 Produktyvumo ateitis – Andrejs Juscenko, „Office“ produktų grupės vadovas Baltijos šalims
11:00 – 11:15 Kavos pertraukėlė
11:15 – 12:00 Visuotinį diegimo ir valdymo sprendimai – Krzysztof Szafer „Microsoft“ technologijų specialistas, Centrinė ir Rytų Europa
12:00 … Klausimai ir atsakymai, diskusijos

 

Registruokitės į seminarą čia.

Leave a Reply